Pracovník klientského centra s rumunštinou Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Otevíráme pozici v nadnárodní společnosti, která se zabývá historickými pamětními mincemi a medailemi, pro komunikativního kandidáta/tku, pro-zákaznicky orientovaného, s obchodním duchem, který/á se domluví rumunsky a česky. Budete mít na starosti stálé klienty, které budete informovat o novinkách na trhu numismatiky!
- komunikativní rumunština a čeština
- pro-zákaznický přístup
- obchodní duch

Nabízíme

- práci v příjemném kolektivu o 8 lidech
- startup, který ale za dva roky své existence roste dynamickým tempem
- dovolenou máte 25 dní
- dalším návrhům na benefity jsme otevřeni

Náplň práce

- customer service
- komunikace se zákazníky
- zodpovídání dotazů, řešení jejich požadavků
- kontakt se stálými zákazníky (NE AKVIZICE!)

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Olekšáková