Řidič sk. C,E - ranní směna, stabilní zaměstnavatel Boskovice

Lokalita pracoviště: Boskovice, Jihomoravský
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- ŘP sk. C, E
- platné psychotesty, profesní průkaz řidiče, kartu řidiče
- měl byste se dobře orientovat v silničním provozu a měl byste mít už něco najeto
- měl by na Vás být spoleh
- uživatelská znalost práce s PC
- platné ADR je výhodou

Nabízíme

- jistoty - stabilní zaměstnání a pravidelnou výplatu vždy do 15. dne v měsíci
- perspektiva do budoucna
- každý den se budete vracet domů
- možnost práce přesčas - když budete pracovat přesčas nebo o víkendu, vše dostanete proplaceno
- 5 týdnů dovolené a další zajímavé benefity
- nástup dle domluvy

Náplň práce

- budete svážet odpad
- budete se účastnit nakládky a vykládky odpadů
- budete pečovat o svěřené vozidlo

SUEZ Využití zdrojů a.s.

Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Kontaktní osoba:
Tereza Machotová