Autorizovaný zástupce v různých oblastech Plzeň

Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Aktuálně hledáme především autorizované zástupce pro profesní kvalifikace Realitní zprostředkovatel, Asistent/Asistentka, Personalista, Obsluha křovinořezu a motorové pily, Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky ale i další.

Požadavky na odbornou způsobilost autorizovaného zástupce jsou uvedeny na stránkách www.narodnikvalifikace.cz

Obecné požadavky:
Min. středoškolské vzdělání s maturitou, pro některé profesní kvalifikace VŠ
Min. 5 let praxe v daném oboru
Pedagogické zkušenosti a vzdělání vítány

Nabízíme

Externí spolupráce
Zaškolení
Přizpůsobení času výuky
Přizpůsobení místa výuky, výuka může probíhat ve všech našich střediscích
Odpovídající ohodnocení

Místo výkonu práce: možné ve všech střediscích bfz v jednotlivých krajích

Náplň práce

Provádění zkoušek profesní kvalifikace podle vaší odbornosti
Spolupráce s vedoucími kurzů při realizaci zkoušek
Vedení související dokumentace

bfz – vzdělávací akademie s.r.o.

350 02 Cheb
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jitka Ibrahim Jungmannová   770 105 809