Obchodní zástupce pro východní Čechy a severní Moravu Královéhradecký, Pardubický, Olomoucký, Zlínský a Moravskosl

Lokalita pracoviště: Královéhradecký, Pardubický, Olomoucký, Zlínský a Moravskosl, Moravskoslezský
Vloženo před 14 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• VŠ vzdělání – veterinární a farmaceutické výhodou, případně zemědělský, přírodovědecký směr
• prozákaznický a obchodně orientovaný přístup
• vysoká míra samostatnosti
• velmi dobrý ústní a psaný projev
• řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat

Nabízíme

• co nebudete umět, rádi Vás naučíme
• zajímavé finanční ohodnocení vázané na počet schůzek a výsledky prodeje
• maximální flexibilitu pracovní doby
• formu spolupráce dlouhodobé smlouvy s OSVĆ
• zázemí stabilní české firmy s pohodovým kolektivem a individuálním přístupem
• pracovní vybavení odpovídající náročné pozici (služební automobil, telefon, IT vybavení)
• důkladné zaškolení a mentoring

Místo práce: Královéhradecký, Pardubický, Olomoucký, Zlínský a Moravskoslezský kraj

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Platnost inzerátu končí 6. 11. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost WERFFT, spol. s r.o., dovozce veterinárních přípravků.

Náplň práce:
• péče a rozvoj stávajícího portfolia zákazníků z řad veterinárních lékařů
• vyhledávání nových obchodních kontaktů a příležitostí
• návštěvy specializovaných pracovišť, vedení obchodních schůzek
• tvorba obchodních nabídek
• prezentace produktů na společenských a prodejních akcích
• region východní Čechy a severní Morava

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka