Operátor/ka výroby ihned do kmene, základ 24 300 Kč+bonusy Mošnov

Plat: 25000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Mošnov, Moravskoslezský
Aktualizováno před 17 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Zkušenost z výrobní firmy.
Manuální zručnost.
Ochota pracovat ve třísměnném provozu.
Schopnost komunikovat v Českém jazyce (porozumění mluvenému i psanému textu).
Nástup v pondělí 19.10.2020!

Nabízíme

Zajímavou a zodpovědnou práci v rostoucí perspektivní zahraniční společnosti.
Práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném pracovním prostředí.
Navyšujeme mzdy! Průměrná nástupní mzda ve výši 25.474 Kč.
Další a zajímavé navýšení mzdy po zkušební době!
Dotované obědy, 13. a 14. plat, aktivity bonus až 2 300 Kč navíc každý měsíc, autobusy zdarma a mnoho dalšího).

Náplň práce

Práce na montážní lince - práce se světly do aut.
Kompletování, montování, balení důležitých součástí auta - světla.
Vhodné pro muže i ženy, práce v týmu. Nástup ihned do KMENE - stabilní práce!

Right Indicada s.r.o.

702 00 Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Kamila Marková