Jsi svářeč a hledáš práci? Přidej se k nám Liberec

Plat: 250 - 335 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Plnoletost
- Spolehlivost, absence netolerujeme. Jsme jeden tým a jedeme v tom společně
- Samostatnost
- Zkušenost se svářením nereze VÝHODOU nikoli PODMÍNKOU

Nabízíme

- Za hodinu si vyděláš 250 Kč
- Získáš stabilní práci bez odstávek
- Máš možnost získat práci na IČO mzda na hodinu až 335 Kč
- Pracovat budeš v Liberci nebo v dojezdové vzdálenosti do 60 Km
- Pokud budeš potřebovat, seženeme ti ubytování

Náplň práce

- Svařujeme TIGEM
- Svařujeme potrubní systémy s nerezovou ocelí
- Svařujeme tranzitní plynovody
- Pracujeme ve výškách
- Dodržujeme bezpečnost a ochranu zdraví při práci
- Jezdíme i na montáže

ProJobLiner s.r.o.

710 00 Slezská Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227