Obchodně-technický specialista - elektro Beroun

Lokalita pracoviště: Beroun, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Elektrotechnické vzdělání (ideálně VŠ) nutnou podmínkou!
• Praxe v oblasti prodeje elektrických zdrojů velkou výhodou– průmyslové baterie, generátory, elektronické systémy
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Řidičský průkaz sk. B.
• Znalost MS Office
• Schopnost působnosti v regionu Praha, Střední Čechy, Plzeň

Nabízíme

• 25 dní dovolené
• Příspěvek na penzijní pojištění
• Stravenky zdarma
• Náborový příspěvek
• Služební auto k soukromým účelům

Náplň práce

• Vyhledávání nových zákazníků
• Prodej elektrosystémů, baterií, návrhy technických řešení pro zákazníka
• Úzká spolupráce se stávajícími obchodními partnery
• Příprava projektů
• Monitoring a analýza trhu
• Rozvoj vztahů se zákazníky
• Zpracování cenových nabídek
• Činnost v rámci regionu Praha a Střední Čechy, Plzeň
• Zákaznická podpora

Quanta Human Resources CZ s.r.o.

Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petr Pavlík   777 356 241