Kvalitář sériové výroby – lisovna plastů Lanškroun

Lokalita pracoviště: Lanškroun, Pardubický
Vloženo před 20 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Úplné střední vzdělání, ideálně technického směru. Uživatelsky PC a MS Office, základní znalost měření a zásad metrologie, čtení výkresové dokumentace. uvítáme zkušenosti z výroby plastů nebo z obdobné pozice. Pečlivost, schopnost rozhodovat, dobré komunikační dovednosti.

Nabízíme

Práce v čistém prostředí, v moderním provozu. Vhodná i pro ženy, nejedná se o práci s těžkými břemeny.
12 hod směny, nepřetržitý provoz, kombinace krátký/dlouhý týden (cca 15 směn v měsíci).
Plat 23.000, vč. příplatků za směnnost. Po zkušební době možnost zvýšení základního platu dle zapracování. Další bonusy: odměna za plnou docházku atd.

Svozová doprava na trase Ústí nad Orlicí – Česká Třebová – Lanškroun – Sázava a zpět, Sázava – Moravská Třebová a zpět.

Náplň práce

Měření a kontrola dílů dle stanovené dokumentace, ověření správnosti zaškolení vybraných výrobních dělnických pozic, procesní a výstupní kontrola procesu, upozorňování na neshody ve výrobním procesu.

FOREZ s.r.o.

2
561 22 Ostrov
Česká republika

Kontaktní osoba:
Mgr. Leona Matějíčková