Skladník / expedice - nástup do kmenu Brno Slatina

Plat: 23000 - 27300 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno Slatina, Jihomoravský
Vloženo před 18 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- pracovitost a pečlivost (při požadavcích na směně)
- šikovnost a zručnost (při manipulaci a práci s VZV)
- spolehlivost (při docházce na 2 směnný provoz- ranní a odpolední směna)

Nabízíme

- mzdové ohodnocení 23.000 Kč – 27.300 Kč, odvíjející se od míry zaučení
- oběd a večeře v jídelně od 25 Kč (zbytek zaplatí firma) - na výběr minimálně z 6 jídel; teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma
- zkrácený pracovní týden na 37,5 hod/týdně, včetně placených přestávek po 2 hodinách
- příplatek za práci přesčas a v sobotu nad rámec zákoníku práce
- týden placeného volna navíc (celkem 25 dní dovolené)
- příspěvek na sport a relaxaci
- práce na HPP, nástup přímo do firemního kmenu (ne přes personální agenturu)

Náplň práce

- práce pro společnost orientující se v kompletaci herních hřišť
- zajištění kompletace zakázky (pomocí čtečky a VZV)
- balení jednotlivých komponentů, skládání palet, vychystávání potřebného materiálu pro výrobu aj.
- nakládka a vykládka do aut či kontejnerů apod.

Lead - Project Advices s.r.o.

Dobrá
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Petra Tejnorová