Kuchař/ka výroby hotových jídel Hněvotín

Plat: 24000 - 27000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hněvotín, Olomoucký
Vloženo před 20 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- znalost výpočtů a čtení receptur
- potravinářský průkaz
- vyučení v oboru výhodou
- 11,5 hodinová nerovnoměrná pracovní doba, 6.00 18.00 - pouze denní směny
- úklid a sanitace, pravidla osobní hygieny

Nabízíme

- klást důraz na dodržování receptur a technologických postupů
- příprava jídel dle rozpisu plánu výroby
- zodpovědnost za kvalitu
- dodržování pravidel FIFO

Náplň práce

- zázemí úspěšné potravinářské firmy
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- týden dovolené navíc
- balíček benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, cafeterie, stravenky a mnoho dalšího)
- práci na plný úvazek, možnost seberealizace
- nástup možný ihned

VITANA, a.s.

Mělnická 133
277 32 Byšice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eva Kučírková