Obchodní zástupce - stavební technika - Západní Čechy Plzeň

Plat: 37000 - 65000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Zabýváme se prodejem a pronájmem nových i použitých stavebních strojů a nářadí a hledáme šikovného obchodníka.

Dostanete zavedené portfolio, ale budete vyhledávat i nové klienty.
Kompletně Vás zaučí Sales Manažer, Produktový manažer a zúčastníte se i školení v zahraničí (pokud neovládáte angličtinu/němčinu, bude Vám k dispozici překladatel)
Zkušenost z obdobné pozice se Vám bude hodit - prodával/a jste už někdy stavební stroje/zemědělské stroje, manipulační techniku/nákladní vozy/lesnické nářadí nebo zahradní techniku?

Hledáme technicky orientovaného středoškoláka, komunikativního, samostatného, vyzrálého a flexibilního kandidáta - budete hodně cestovat, práce je převážně v terénu.

Angličtina nebo němčina se Vám budou hodit, ale není to podmínkou, pokud splňujete přímo praxi v oboru, pošlete mi i tak svůj životopis.

Musíte být aktivním řidičem sk. B, dostanete služební auto Volkswagen Transporter i pro soukromé účely. Máte ho doma kde zaparkovat? :)

Nabízíme

- dostanete fixní mzdu a k tomu provize
- na začátku, než se zaškolíte, můžete počítat s garantovanou mzdou 37 až 40.000 Kč (podle zkušeností)
- po úplném zapracování si můžete vydělat i víc než 60.000 Kč
- perspektivní zaměstnání u mezinárodní společnosti
- příležitost vzdělávat se
- příjemné a přátelské prostředí

Náplň práce

- péče o stávající zákazníky a akvizice
- tvorba prodejních cen, tvorba nabídek na prodej a pronájem
- přímý prodej a prezentace produktů malým i velkým klientům
- komunikace se zákazníky a produktovými manažery
- správa a ukládání zákazníků do firemního systému

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková   736 482 328