Elektro projektant Brno

Plat: 53000.00 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ nebo VŠ elektrotechnického zaměření
* Velmi dobré všeobecné teoretické znalosti v oboru elektro
* Znalost VN/NN, vyhláška Vyhl. Č. 50/1978, § min.6
* Praxe v oboru elektro silnoproud vítána - (není podmínkou)
* Znalost systému EPLAN, SAP výhodou
* Velmi dobré znalosti a zkušenosti práce s PC, Microsoft Office aplikace
* Znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou
* Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

* Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
* Absolvování kurzů pro rozšíření znalostí
* Zajímavé finanční ohodnocení
* Pestrá škálu zaměstnaneckých benefitů

Náplň práce

* Zpracovávání, opravy a udržování elektro dokumentace v systému EPLAN
* Příprava a realizace elektro oprav, práce v týmu údržby
* Podíl na údržbě a rozvoji elektrozařízení s ohledem na instalovaný řídicí systém
* Plánování a vyhodnocování oprav elektro zařízení
* Kontrola oprav vlastní údržby i dodavatelských firem
* Spolupráce při definování a zajišťování náhradních dílů

Trenkwalder a.s.

Zahradní 282
346 01 Horšovský Týn
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jan Petříček