Pracovník/ce gastroexpedice Hněvotín

Plat: 20000 - 23000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hněvotín, Olomoucký
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- samostatnost, zodpovědnost, profesionální přístup
- časovou flexibilitu
- zdravotní průkaz pro práci v potravinářském průmyslu

Nabízíme

- zázemí úspěšné potravinářské firmy
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- práce na plný úvazek, denní nerovnoměrná pracovní doba 11,5 h (6,00-18,00 h.)
- možnost seberealizace
- nástupní mzda: 20 000 Kč + bonusy (příplatek na dopravu, obědy, věrnostní, příspěvek na penzijní připojištění a další bonusy)
- náborový příspěvek 20 tis. Kč
- místo výkonu práce: Hněvotín

Náplň práce

- expedice zboží (fyzické i dokladové) ze střediska Hněvotín
- zodpovědnost za správnost fyzických počtů hlášených do výroby
- zodpovědnost za správnost a kontrolu vychystaného zboží dle objednávek vč. etiketace
- dodržování teplotního řetězce ve svěřených prostorách
- dodržování systému FIFO
- zpracování požadovaných inventur

VITANA, a.s.

Mělnická 133
277 32 Byšice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eva Kučírková