Balenie polotovarov - Holandsko. Odchod: ihneď Culemborg, Almere, Utrecht, Aalsmeer a ďalšie lokality v Hol

Plat: 1600 - 1700 EUR za měsíc
Lokalita pracoviště: Culemborg, Almere, Utrecht, Aalsmeer a ďalšie lokality v Hol, Zahraničí
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hľadáme mužov, ženy, páry so základnou znalosťou anglického jazyka, ktorí budú pracovať vo fabrikách pri balení polotovarov. Jedná sa o tapas (chuťovky), rôzne syry, olivy, šunky, saláma, klobása. Jednotlivé polotovary sú rozdelené na samostatných oddeleniach fabriky kde Vás zamestnávateľ zaradí podľa potreby.

Náplňou práce je krájanie, triedenie, štítkovanie, balenie a príprava potravín na expedíciu.

Nepotrebujete riadne predchádzajúce pracovné skúsenosti. Pracujete na 3 smeny. (ranná, poobedná a nočná).

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

Nabízíme

Mzda je rozdelená podľa veku pracovníčky:

18 rokov:
5,77 Eur brutto/hodina + príplatok 8,33% holiday money + príplatky za smeny (ubytovanie ZDARMA)

19 rokov:
6,76 Eur brutto/hodina + príplatok 8,33% holiday money + príplatky za smeny (ubytovanie ZDARMA)

20 rokov:
8,62 Eur brutto/hodina + príplatok 8,33% holiday money + príplatky za smeny

21 rokov a viac:
10,77 Eur brutto/hodina + príplatok 8,33% holiday money + príplatky za smeny

Mzda je vyplácaná každý týždeň na bankový účet zamestnanca. Prvá výplata je už v druhom týždni v piatok.

Náplň práce

Pracuje sa priemerne 36 - 40 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Europersonnel, s.r.o.

911 01 Trenčín
Slovensko

Kontaktní osoba:
Katarina Luokkanen