Zástupce manažera zákaznické kvality Pardubice

Plat: 65000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Vloženo před 17 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

VŠ/ SŠ nejlépe technický směr, aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem), aspoň 2 roky praxe v automobilovém průmyslu;
dobrá znalost nástrojů kvality (FMEA, PPAP, SPC, APQP, VDA 6.3 atd.), analytické myšlení, orientace na zákazníka, silné vyjednávací schopnosti a argumentace při řešení problémů,
řidičský průkaz B

Nabízíme

Plat ve výši 65 tisíc, řada firemních benefitů, pružná pracovní doba, dotované stravování, kafeterie, penzijní připojištění, levné volání i pro rodinné příslušníky, slevy na firemní výrobky adl.

Náplň práce

Řízení a koordinace týmu kvality,
komunikace se zákazníky, vyřizování stížností,
sledování spokojenosti zákazníků,
kontrola provádění dohodnutých nápravných opatření, hodnocení účinnosti realizovaných C/M
přezkum P-FMEA a kontrolního plánu,
validace výrobní linky během zkušební výroby,
spolupráce při plánování a zavádění nových produktů;
dohled při auditech zákazníků
pravidelné reportování HM a vedení společnosti

Personal Consult s.r.o.

S. K. Neumanna 1257
50002 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková   774 58 48 28