Skladník (M/Ž) Kutná Hora

Lokalita pracoviště: Kutná Hora, Středočeský
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- týmový/á hráč/ka, protože za finálním výsledkem je práce nás všech
- početně zdatný/á, aby vám seděl počet materiálu
- dochvilný/á a spolehlivý/á, je potřeba abyste chodili do práce včas a dodržovali směnný režim

Nabízíme

3000,-ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby
Benefitní program "Doporučení nového zaměstnance" od 10 000,–
Obědy na 12 hod směnách od 6,- Kč na 8 hod. směnách 22 Kč s výběrem jak z české, tak i mezinárodní kuchyně
Každoroční navyšování mzdy
25 dnů dovolené
Zvýhodněný T-mobile program pro Vás i Vaše příbuzné
Bezplatné firemní vzdělávání a podpora osobního rozvoje
Příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru u nás
Akce pro zaměstnance

Náplň práce

- budete nakládat a vykládat návěsy kamionů
- kontrolovat fyzický a systémový stav materiálu
- podle potřeby řídit manipulační techniku
- objednávat materiál s ohledem na požadavky a stavy materiálu ve skladu

Tato pracovní pozice je buď v třísměnném režimu (střídání - ranní, odpolední, noční) nebo na 12 hodinové směny.

Jusda Europe s.r.o.

532 01 Pardubice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lenka Císařová