Zdravotní sestra do Německa Bavorsko/Sasko

Lokalita pracoviště: Bavorsko/Sasko, Zahraničí
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

. Vzdělání v oboru (SZŠ-všeobecná sestra, VOŠ-diplomovaná všeobecná sestra, Vysoká škola-ošetřovatelství)
. Němčina na úrovni B1-B2
. Uznané vzdělání v Německu - v opačném případě nabízíme pomoc s jeho uznáním
. Motivaci k dalšímu se učení německého jazyka
. Připravenost práce na směny
. Psychická a fyzická odolnost
. Spolehlivost a komunikativnost

Nabízíme

. Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
. Férové nadtarifní platové ohodnocení dle kvalifikace, jazykové úrovně a uznaného vzdělání
. Příplatek na příjezd do Německa a ubytování
. Příplatky za noční/neděle a svátky dle IGZ / DGB tarifu
. Vánoční prémie/ příspěvek na dovolenou
. Až 30 dní dovolené
. Velká šance na převzetí pod pracovní smlouvu zdravotnických zařízení
. Po celou dobu jste v kontaktu s českým pracovníkem na pobočce
. Nabízíme práci vhodnou i pro ABSOLVENTY
. Zorganizujeme pro Vás kurz němčiny i ubytování

Náplň práce

. Podle kvalifikace a zkušeností se očekává práce v domovech pro seniory a nemocnicích/v intenzivní péči atd.
. Odborné Poskytování ošetřovatelské péče
. Dohled nad výkonem práce pečovatelů - pomocných sester
. Monitoring, hodnocení a evidence zdravotního stavu klienta
. Vedení dokumentace

Elsta GmbH

92318 Neumarkt
Bundesrepublik Deutschland

Kontaktní osoba:
Michaela Vaňková