Operátor hutní výroby – Bruntálsko – od 20 000Kč Břidličná

Lokalita pracoviště: Břidličná, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Manuální zručnost
* Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
* Spolehlivost a ochota učit se novým věcem
* Praxe na podobné pozici výhodou
* Dochvilnost, spolehlivost

Nabízíme

* Průměrná měsíční mzda dle pozice 20.000 - 23.000kč
* Pravidelné výrobní prémie a docházkové bonusy
* Nadstandartní mzdové příplatky
* 25 dní dovolené
* Nepřetržitý provoz
* Různorodou pracovní pozici s možností kariérního růstu
* Závodní stravování
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Příspěvek na dopravu
* Práce na smlouvu - žádná dohoda!

Náplň práce

* Obsluha hutních zařízení
* Provádění ořezů, rovnání a manipulace s materiálem
* Údržba pracoviště

Trenkwalder a.s.

Zahradní 282
346 01 Horšovský Týn
Česká republika

Kontaktní osoba:
Daniela Skovajsová