Operátor výroby a kontroly Hranice - Svoz z Přerova Hranice na Moravě

Lokalita pracoviště: Hranice na Moravě, Olomoucký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

§ Praxe ve výrobní společnosti výhodou§ Fyzickou zdatnost§ Spolehlivost, dochvilnost§ Časovou flexibilitu - práce třísměnném provozu ( volné víkendy)

Nabízíme

Pojď rozvíjet svoje zkušenosti do firmy, která má budoucnost!Za dobře odvedenou práci dostaneš patřičně zaplaceno!Co můžeš čekat?§ Nástupní mzda 100,- Kč až 120,-/ hodina (dle pozice)§ Osobní ohodnocení 10,- Kč až 15,-/ hodina§ Bonusy za směnnost a rizika§ Docházkový bonus 800,-Kč/ měsíc§ Příplatky za přesčas pondělí až pátek 50% víkendy 70%§ Příplatky za odpolední 8,- Kč§ Možnost profesního růstu§ Stabilní dlouhodobá práce§ Stravenky 100,- Kč/ směna§ Dovolená 20 + 5 dní NAVÍC§ Svozové autobusy (Přerov, Odry)

Náplň práce

§ Vizuální kontrola§ Montáž u stacionárních výrobních strojů§ Kontrola parametrů hotových výrobků§ Vyplňování výrobní dokumentace

Trenkwalder a.s.

Zahradní 282
346 01 Horšovský Týn
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jiří Kopáček