Bez VÁS TO nenakoupíme (nákupčí) Tachovsko

Lokalita pracoviště: Tachovsko, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

*maturita nám klidně stačí :)
*praxi v oblasti dispozic, nákupu nebo materiálového plánování
*domluvíte se anglicky
*umění poradit si s divokou tabulkou v MS Excel
*umění zachovat klid a chladnou hlavu

Nabízíme

Nakupování je vaše vášeň a zdroj obživy? Mluvíte k tomu anglicky? Chcete super flek, kde Vám zaplatí už za to, že jedete do práce?
Pošlete svůj životopis na petruskova@acjobs.cz.

*VELICE zajímavou mzdu
*VELICE zajímavé ostatní finanční bonusy a prémie
*fajn prostředí a super kolektiv
*prostředky pro úspěšné plnění úkolů
*TÝDEN dovolené NAVÍC pro váš plnohodnotný odpočinek
*i přes COVID máme nové projekty a rosteme!
*mnoho dalšího a ještě více!

*Místo výkonu práce: Tachovsko

Náplň práce

*péče o dostatečné a včasné zásoby materiálu pro výrobu
*vystavování objednávek
*průběžná obnova dodavatelů
*být součástí fajn kolektivu :)

Advantage Consulting, s.r.o. Ostrava

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Monika Petrušková