Asistent/ka Kroměříž

Lokalita pracoviště: Kroměříž, Zlínský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Min. SŠ vzdělání
* Ochota začít pracovní den v 6:30 ráno
* Dobrá znalost MS Office (Excel, Word), Internet
* Samostatná, spolehlivá osobnost se smyslem pro splnění úkolu
* Komunikativní schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
* Pro klientský přístup

Nabízíme

* Zajímavou práci v oblasti realit a stavebnictví
* Příjemné pracovní prostředí
* Možnost osobního a profesního rozvoje
* Odpovídající platové ohodnocení
* Datum nástupu 1.1.2021

Náplň práce

* Administrativní podpora vedení
* Komunikace s dodavateli a klienty
* Průběžná organizační podpora (emailová a telefonická komunikace v ČJ, správa kalendáře, příprava a organizace meetingů)
* Organizace interních i externích schůzek
* Zajištění chodu kanceláře (např. úprava a zakládání důležitých dokumentů, tvorba evidencí, přehledů, péče o prostory a vybavení kanceláře, objednávky různých služeb a produktů)

Trenkwalder a.s.

Zahradní 282
346 01 Horšovský Týn
Česká republika

Kontaktní osoba:
Nadia Šimková