Operátor výroby - manipulant - Opava

Lokalita pracoviště: Opava, Moravskoslezský
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Fyzická zdatnost pro obsluhu paletového vozíku
Spolehlivost, samostatnost
Vhodné pro absolventy

Nabízíme

Mzda odpovídající pracovní pozici
Nadstandardní příspěvek v případě práce o víkendu nad rámec stanovený zákonem
Dovolená nad rámec stanovený zákonem v celkové výši 25 dní
Dotované obědy v případě ranní směny nebo stravenky ve výši 80 Kč (příspěvek 55%)

Náplň práce

Jedná o velmi jednoduchou, fyzicky nenáročnou práci ve výrobě
Dovezení palety s výrobky k automatizovanému čistícímu stroji
Umístění jednotlivých výrobků do čistícího stroje
Jednoduchá následná obsluha čistícího stroje
3sm provoz pondělí - pátek

Etimos Human s.r.o.

161 00 Praha 6
Česká republika

Kontaktní osoba:
Adam Trač   773 551 555