Senior Java Developer Ostrava 50

Lokalita pracoviště: Ostrava 50, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co Vám na pozici nabízíme:

   •  Řešit náročné a složité technické problémy
   •  Vývoj vlastního produktu
   •  Rozvíjet vlastní nápady a učit se nové technologie (na úrovni DB i aplikačních serverů)
   •  Realizovat se na vývoji backendu i frontendu

Požadujeme:

   •  VŠ vzdělávání – IT obor
   •  Min. 3-5 let praxe ve vývoji v Java (J2SE, J2EE), dobrá znalost relačních databází
   •  Znalost front-end i back-end (Javascript, VueJS, HTML, Linux, Oracle)
   •  AJ - komunikativní
   •  Analytické myšlení, algoritmizace

Benefity:

   •  částečně remote (1x za 14 dní přijet do kanceláře do Brna)
   •  HPP/IČO
   •  Nástup IHNED
   •  Motivační finanční ohodnocení
   •  Skvělý kolektiv a přátelská komunikace
   •  Hezké kanceláře v Brně
   •  5 týdnů dovolené + sick days
   •  Firemní akce v Čechách i zahraničí
   •  Příspěvky na dovolenou, sport, kulturní akce
   •  Jazykové kurzy

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Alena Šuttová