Obchodní zástupce - špičková laboratorní technika Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, významnou distribuční společnost se širokým portfoliem produktů v odvětví Life Sciences hledáme kandidáta/tku na pozici Manažer pro prodej laboratorních přístrojů pro molekulární biologii. Region: celá ČR.

VHODNÉ PRO ABSOLVENTY
• VŠ v oboru molekulární biologie (chemie, přírodní vědy); vhodné i pro absolventy
• ochotu učit se
• schopnost dobře prezentovat
• komunikaci v anglickém jazyce slovem i písmem (B2)
• praxe v laboratorních metodách výhodou
• řidičský průkaz - skupina B

Nabízíme

• možnost dalšího vzdělávání
• přístup k unikátním technologiím a aplikacím
• podnětné pracovní klima v dynamicky se rozvíjející společnosti
• ohodnocení přímo závislé na výkonu a schopnostech
• zázemí stabilní a perspektivní společnosti
• plovoucí pracovní doba
• služební auto, služební telefon a home office

Náplň práce

• komunikace se zákazníky vedoucí k vyhledání nejvhodnějších produktů pro jejich potřeby s cílem prodeje
• následné uzavírání obchodních případů
• vyhledávání nových zákazníků a rozšiřování portfolia stávajících
• komunikace se zahraničními dodavateli v anglickém jazyce
• pravidelná školení
• organizace prezentací, demonstrací, seminářů a konferencí
• region: celá ČR

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Simona Kopnická   606 708 271