Projektant silničních staveb (junior i senior) Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* vzdělání v oboru dopravní stavby - VŠ (může být absolvent) nebo SŠ - cca 2 roky praxe
* odborné znalosti a zkušenosti odpovídající pozici a praxi
* zájem o odborný růst a sebevzdělávání
* schopnost pracovat v programech AutoCAD, případně CIVIL 3D
* dobrá znalost práce s MS Office
* řidičský průkaz a ochotu příležitostně cestovat
* autorizaci v oboru výhodou, ne podmínkou

Nabízíme

* možnost podílet se na projektech velkých silničních staveb v ČR i SR
* prostor pro seberealizaci, velkou míru svobody spojenou s odpovídající zodpovědností
* finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem a schopnostem
* pracovní smlouva na dobu neurčitou pro zkušené projektanty
* flexibilita pracovní doby s možností příležitostné práce z domova
* přátelská a neformální firemní kultura
* stravenky, 5 týdnů dovolené, týden rodičovského volna (pro rodiče dětí do 12 roků), 3 sick days, finanční příspěvek na osobní rozvoj a odpočinek ve výši 5000 Kč ročně, mobilní telefon s datovým balíčkem, využití služebního vozidla pro soukromé účely, káva a nápoje na pracoviště zdarma

Náplň práce

* projektování silničních staveb jak menšího rozsahu, tak především většího rozsahu, jako jsou rychlostní silnice, dálnice
* samostatná projekční činnost, což obnáší návrh a zpracování dílčí části projektu, psaní technických zpráv, výpočty, účast na jednáních, žádosti o vyjádření, zpracování podkladů pro rozpočty, kompletace projektů
* průzkum terénu pro zpracovávaný projekt
* účast na stavbě v průběhu její realizace

Trenkwalder a.s.

Zahradní 282
346 01 Horšovský Týn
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jan Petříček