Obchodně – technický zástupce (z42066) Litoměřice

Lokalita pracoviště: Litoměřice, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

VŠ nebo SŠ strojní popř. jiného technického zaměření, případně technickou praxi
zkušenosti z prodeje v průmyslu
otevřenost, "tah na bránu"
ochotu se učit
připravenost cestovat za zákazníky 4 dny v týdnu
komunikace v anglickém jazyce

Nabízíme

motivující finanční ohodnocení s pohyblivou složkou v závislosti na dosažených výsledcích
technicky zajímavé produkty s velkým potenciálem na trhu
technická, obchodní a jazyková školení v Čechách
přátelský a výborný tým spolupracovníků
příjemné pracovní zázemí silné nadnárodní společnosti
cestování po Čechách

Náplň práce

Vaším úkolem bude pečovat o vztahy a spolupráci se stávajícími zákazníky, aktivně vyhledávat nové zákazníky a vytvářet možnosti pro uplatnění pro produkty na ochranu životního prostředí – plnící hubice, filtrační technika, mlžná děla.

Barlett & Cenbright s.r.o.

162 00 Praha 6 - Veleslavín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Filip Pešek