Obchodní reprezentant pro IT služby Brno

Plat: 45000 - 80000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

✔ SŠ/VŠ vzdělání technického či ekonomického směru
✔ prokazatelné zkušenosti na obchodní pozici
✔ porozumění IT odvětví
✔ obchodního ducha a schopnost efektivně řídit svůj čas

Nabízíme

✔ zázemí zavedené společnosti (15 let na trhu)
✔ reprezentativní vybavení i k osobním účelům (iPhone, Macbook)
✔ spolupráci na HPP
✔ fixní mzdu + provize
✔ multisport karta, lekce angličtiny
✔ 5 dnů dovolené navíc

Krom výše zmíněného, jako hlavní benefit, noví kolegové nejvíce oceňují pohodový kolektiv a možnost dělat spoustu věcí podle svého.

Náplň práce

Budeš pomáhat klientům zejména z řad hubů a inkubátorů s optimalizací SW řešení pro dosažení maximální dostupnosti. Většinu tvého pracovního času budeš v přímém jednání se zákazníky, postaráš se o analýzu jejich potřeb a budeš s nimi udržovat dlouhodobá partnerství. Ve spolupráci s obchodní asistentkou a specialistou přes IT zajistíš, aby vše probíhalo hladce a doručíš zákazníkovi optimální řešení.

FreeCon s.r.o.

41501 Teplice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Hana Kolaříková   777 200 199