Programátor/ka PLC - elektromechanik Hradec Králové

Plat: nástup 35.000 - 45.000 Kč, po zapracování postup
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Pardubický
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme programátora PLC a elektromechanika v jedné osobě, krého baví tvořit zajímavé aplikace.
Nabízíme příležitost i absoventům, se základy programování PLC, které firma vše naučí.
Podmínmkou je vyhláška 50 §6 nebo možnost získání.
Baví Vás technika - pojďte se realizovat ve velmi dynamicky se rozvíjející profesi a firmě !!!
- zájem o automatizaci, systémy řízení technologií, MaR, techniku,
- programování PLC, úpravy programů,
- stavba rozvaděče a oživení systému,
- řízení instalace v oblasti elektro vybavení,
- vyhláška 50, §6,
- ochota cestovat a účastnit se montáží,
- všestrannost.

Nabízíme

Nabízíme:
- dlouhodobá perspektiva uplatnění, podpora pro odborný růst,
- po zapracování další nárůst mzdy,
- pro absolventa možnost zapracování a podpory od zkušeného kolegy,
- s dalším rozvojem firmy (nový produkt) možnost růstu mzdy až o 25%,
- příplatek za účast na montáži (vždy s návratem na víkend),
- rozpětí mzdy: nástup dle zkušeností - 35.000,- až 45.000,- Kč,
- mzdové podmínky: hodinová nebo měsíční mzda + odměny a příplatky za výjezdy,
- stravenky v hodnotě 100 Kč, penzijní připojištění 3% z hr. mzdy, jazyk. kurzy, vzdělávání v oboru,
- nástup: dle dohody ihned.

Náplň práce

- realizační práce při komplexních dodávkách výrobních technologií v oblasti elektro a PLC řízení,
- řízení instalace v oblasti elektro, spolupráce se šéfmontérem v oblasti mechaniky,
- tvorba - programování PLC (dle normy IEC 61131) - tvorba řídícího software,
- instalace a oživení systému řízení u zákazníka,
- stavba a oživení rozvaděče.

PROFI-MEN, s.r.o.

500 03 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Vladimír Pozdníček   495 512 582