Obsluha plnící linky - Stříbro Revoluční 845, 349 01 Stříbro - okres Tachov

Lokalita pracoviště: Revoluční 845, 349 01 Stříbro - okres Tachov, Plzeňský
Vloženo před 19 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• min. vyučen
• spolehlivost, svědomitost, odpovědnost
• manuální zručnost
• ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

• odpovídající mzdové ohodnocení
• zvýhodněný příplatek za noční směnu
• 5 týdnů dovolené
• stravenky v hodnotě 100 Kč
• vánoční příspěvek
• firemní benefity

Místo práce: Revoluční 845, 349 01 Stříbro - okres Tachov

Termín nástupu: možný ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: suchardova.ivana.mlst@alimpex.cz nebo tel.: 374 623 331, 737 226 640.

Platnost inzerátu končí 9. 11. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Profil společnosti:
Mlékárna Stříbro s.r.o. je významný tuzemský výrobce mléčných výrobků s dlouholetou tradicí patřící do skupiny ALIMPEX FOOD a.s. Praha.

Náplň práce:
• obsluha strojů na plnění mléčných výrobků
• ostatní činnosti v potravinářském provozu
• třísměnný provoz

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka