Manažer kvality s aktivní AJ Plzeň

Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* prokazatelná předchozí praxe v kvalitě min. 5 let podmínkou
* praxe jako vedoucí kvality či manažer kvality podmínkou
* aktivní znalost anglického jazyka podmínkou
* pokročilá znalost práce v MS Office
* velmi dobré komunikativní dovednost, analytické myšlení

Nabízíme

* zaměstnání ve stabilní a silné společnosti
* odpovídající finanční ohodnocení + roční bonus
* příspěvek na dopravu a stravování
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na penzijní připojištění
* příspěvek na soustavné vzdělávání

Nástup: ihned, dohodou

Náplň práce

* odpovědnost a řízení za oddělení kvality
* vedení týmu cca 15 lidí
* kontrola dodržování norem ISO 9001, 22000
* řízení zákaznických reklamací, auditů
* navrhování nápravných opatření, vyhodnocování výkonů a ztrát ve výrobě
* aktivní komunikace se zákazníky, kolegy ze zahraničí (aktivní využití anglického jazyka)

Trenkwalder a.s.

Zahradní 282
346 01 Horšovský Týn
Česká republika

Kontaktní osoba:
Gabriela Fialová