Manipulant/ka obalů (interní logistika) Sázava

Lokalita pracoviště: Sázava, Pardubický
Vloženo před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Výhodou je min. výuční list, VZV výhodou, případně zaškolíme zdarma.

Nabízíme

12 hod směny, nepřetržitý provoz, kombinace krátký/dlouhý týden (cca 15 směn v měsíci).
Plat 20.000, vč. příplatků za směnnost. Po zkušební době možnost zvýšení základního platu dle zapracování. Další bonusy: odměna za plnou docházku atd.
Svozová doprava na trase Ústí nad Orlicí – Česká Třebová – Lanškroun – Sázava a zpět, Sázava – Moravská Třebová a zpět.

Náplň práce

Zajišťuje interní logistiku obalů – zásobuje halu (výrobu) prázdnými obaly, odváží plné obaly a ukládá je na sklad, stará se o vzhled výrobních prostor (pořádek, čistota), manipulace s vysokozdvižným vozíkem – VZV (ještěrka).

FOREZ s.r.o.

2
561 22 Ostrov
Česká republika

Kontaktní osoba:
Marcela Píšová   775 752 763