Obsluha výrobní linky Pelhřimov

Plat: 18000 - 28000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pelhřimov, Vysočina
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Společnost působící v automotive hledá posilu pro svůj projekt v Kamenici nad Lipou. Neváhej nás kontaktovat.

Co od tebe požadujeme?
Nejdůležitější je mít chuť pracovat a učit se!
Žádné výběrové řízení, kontaktuješ nás a můžeš nastoupit!
Je potřeba výpis ze zdravotní dokumentace, samostatnost, spolehlivost.

Nabízíme

Mzda 18.000–28.000,– Kč
V případě potřeby máš možnost zálohy už po prvním odpracovaném týdnu.
Neváhej využít ubytování zdarma, a to pouze 3 minuty pěší chůze od závodu, i pro páry!
Pokud dojíždíš, přispějeme ti!
Navíc, po zaškolení získáš i výkonnostní prémie.

Náplň práce

Budeš obsluhovat pracovní zařízení na pracovišti dle pracovního postupu, kontrolovat vyrobené díly apod.
Tvá pracovní doba bude 7,5 hod s možností přesčasu a volnými víkendy.
I muž, i žena, absolvent, páry, všichni zde najdou uplatnění.
A mimo jiné máš i možnost se stravovat v areálu společnosti.

DELTA & PERSONAL s.r.o.

113
Jihlava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vladimír Cibulka   773 883 332