Obchodně - technický zástupce České Budějovice

Plat: 43000 - 60000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: České Budějovice, Jihočeský
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ/VŠ elektro-silnoproud, slaboproud
- Zkušenost s prodejem elektroinstalačního materiálu
- Schopnost provádět odborně technickou podporu svěřeným zákazníkům
- Orientaci v projektové dokumentaci elektro
- ŘP sk. B

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravování (stravenky)
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Telefon, notebook, automobil i k soukromému užívání

Náplň práce

- Péče o zákazníky ve svěřeném regionu, obchodně technická podpora zákazníků (distributoři, projektanti, investoři, dodavatelské firmy, ostatní potenciální zákazníci)
- Akvizice nových zákazníků
- Zpracování obchodních nabídek a technických řešení
- Sledování a vyhodnocování vývoje prodeje výrobků ve svěřeném regionu
- Účast na akcích podporujících prodej (výstavy, prezentační dny obchodních partnerů, atd.)

FreeCon s.r.o.

41501 Teplice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Adéla Zimmel   739 225 122