Disponent/ka MKD - rozjezd start-upu, Praha 5

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, stabilní zahraniční společnost, která otevírá novou pobočku v Praze se zaměřením na pozemní přepravy, hledáme šikovného disponenta, který hned naběhne a pomůže rozvíjet business a budovat stabilní značku i tady v ČR! Jde o dynamicky se rozvíjející společnost, která v zahraničí patří mezi TOP společnosti v oblasti přeprav!
- Ukončené SŠ vzdělání
- Komunikativní znalost AJ
- Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
- Schopnost pracovat samostatně
- Proaktivita, komunikativnost, odolnost vůči stresu

Nabízíme

- Odpovídající platové ohodnocení + bonusy
- Možnost se realizovat a budovat společnost
- Zázemí mezinárodní společnosti
- Příležitost k seberealizaci
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky
- Multisport kartička

Náplň práce

- Běžná denní operativa
- Komunikace s dopravci i obchodními partnery
- Spolupráce s kolegy v oddělení
- Efektivní plánování tras kamionů
- Koordinace nakládek a vykládek
- Komunikace s klienty
- Rychlé řešení problematických situací při přepravách

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Olekšáková