Král 8D reportu - kvalitář (od 50.000 Kč) Plzeň

Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

*německy mluvíte tak, že se domluvíte
*máte už praxi v kvalitě nejlépe z automotive prostředí
*máte chuť využít své znalosti v této oblasti
*ISO normy a nástroje kvality jsou vaším denním chlebem

Nabízíme

Jste králem 8D reportu a uděláte jej i když by trakaře padaly? Kvalita, ideálně v automotive je váš šálek kávy?
Domluvíte se německy? Víc nepotřebujeme tak reagujte na tento inzerát!

*nadstandardní mzdu
*zpříjemníme vám váš volný čas
*kariérní růst u nás není jen fráze - možná dostanete šanci dřív než si myslíte!
*mnoho dalšího, ale to už by se sem nevešlo :)

*místo výkonu práce - blízko Tachova

Náplň práce

*péče o naše německé zákazníky
*vypracovávání 8D reportů a využívání ostatních nástrojů kvality
*péče o to, aby se naše případné chyby neopakovaly :)

Advantage Consulting, s.r.o. Ostrava

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Monika Petrušková