Nákupčí pro sortiment krásy - Sales Specialist Chrudim

Lokalita pracoviště: Chrudim, Pardubický
Vloženo před 12 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Praxe s administrativou v nákupním procesu se rozhodně neztratí.
Bez komunikativní angličtiny to určitě nepůjde
Excel pro vás není strašákem, ale parťákem.
Jste pečlivý(á), důsledný a tým se na Vás může vždy spolehnout.
Baví vás kosmetika a vyznáte se ve všech těch lahvičkách a tubičkách.

Nabízíme

Budete mít zajímavou práci na hlavní pracovní poměr v oblasti e-commerce.
Nakouknete pod pokličku úspěšného e-shopu, který je součástí Mall Group.
Dostanete u nás rozmanité příležitosti pro seberealizaci, osobní růst a rozvoj.
A také máme hromadu benefitů (stravenky, příspěvky na spoření/pojištění, 3 sick days, legendární firemní akce, VIP nákupy v rámci Mall group, …)

Náplň práce

Komunikace s dodavateli, Vyhodnocování nabídek od domácích i zahraničních dodavatelů.
Pravidelné objednávky svěřeného sortimentu, hlídání skladových zásob.
Plánování marketingových aktivit na podporu prodeje
Sledování trendů v kosmetice, návrh listingu nových kosmetických produktů a značek

Vivantis a.s.

Chrudim
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Eduard Frey