Elektro údržbář ve výrobě (29 - 32 000 Kč) Liberce

Lokalita pracoviště: Liberce, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Alespoň středoškolské vzdělání v oboru elektro
* Máme jednu PODMÍNKU a to vyhlášku č. 50/1978 Sb. min. § 6
* Měl by ses umět dobře pohybovat v technické dokumentaci, bez toho budeš dost ztracený
* Musíš mít chuť pracovat i na směny (jedeme v nepřetržitém provozu)

Nabízíme

Pohybuješ se již nějakou dobu v oboru elektro? Zvládáš se k práci postavit zodpovědně? Jsi manuálně zručný a dokážeš věci opravit do funkčního stavu? Jakýkoliv problém = žádný problém? V tom případě věříme, že Tvůj životopis už je na cestě k nám.

Přidej se do týmu společnosti v Libereckém kraji na pozici:

ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ VE VÝROBĚ

* Dostaneš od nás EXTRA dovolenou navíc
* Bonusy za pravidelnou docházku Tě neminou
* K tomu všemu ještě náborový příspěvek
* Stále nekončíme, přispíváme i na volnočasové aktivity
* A nesmíme zapomenout ani na zaměstnanecké mobilní tarify

* Místo výkonu práce: 20 minut od Liberce

Náplň práce

* Čekají Tě opravy a údržby strojů (běžné i preventivní)
* Připrav se na testování funkčnosti strojů a zařízení
* Budeš odhalovat závady a koordinovat případné opravy
* K tomu všemu nesmí chybět ani evidence provedených oprav s veškerými výsledky

Advantage Consulting, s.r.o. Ostrava

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Komňacká