Závozník na svoz odpadů s ŘP sk. B - Brno - ranní směna

Plat: 20000 - 21000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Měl byste být hlavně fyzicky zdatný, pracovitý a spolehlivý. Podmínkou je čistý rejstřík trestů a výhodou řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

- práci na smlouvu (1. smlouvu na dobu určitou, poté případné prodloužení)
- mzdu až 21 tisíc Kč hrubého/měsíc za základní hodiny plus zákonné příplatky a benefity (stravenky 90,- Kč, 25 dnů dovolené a další)
- stabilní zaměstnání a jistotu výplaty do 15. dne v měsíci na bankovní účet
- práci pouze na ranní směnu, většinou bez přesčasů
- pracoviště: Brno - Líšeň
- nástup možný ihned

Náplň práce

Budete svážet odpad, manipulovat s obaly a kontejnery. Budete se účastnit nakládky, vykládky a uložení materiálů na místo určení. Budete zajišťovat čistotu vnitřních i vnějších prostor provozu, technických prostředků, zejména nádob, kontejnerů a dalšího vybavení.

SUEZ Využití zdrojů a.s.

Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Kontaktní osoba:
Tereza Machotová