Operátor výrobní linky Bezděčín, Mladá Boleslav, Česko

Lokalita pracoviště: Bezděčín, Mladá Boleslav, Česko, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* minimálně dokončené základní vzdělání
* fyzická zdatnost (práce s těžšími komponenty)
* dobrý zdravotní stav
* spolehlivost a zodpovědnost
* dobrá pracovní morálka
* pozice je hodná i pro cizince s alespoň základní znalostí češtiny

Nabízíme

* příplatky za odpolední a noční práci
* příplatky za víkendy, přesčasy a práci ve svátek
* 25 dní dovolené
* kvartální bonusy
* dotované stravování ve vlastním zařízení
* možnost zvýhodněného ubytování v MB

Náplň práce

* práce na montážní lince ve třísměnném provozu
* pracovní náplň se odvíjí dle daného pracoviště
* přípravné práce,
* rotace na pracovištích
* pozice vhodná spíše pro muže
* místo výkonu práce - Bezděčín, okr. Mladá Boleslav

Trenkwalder a.s.

Zahradní 282
346 01 Horšovský Týn
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Procházková