Elektrikář – elektromontážní práce Nýřany

Lokalita pracoviště: Nýřany, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SOU elektro podmínkou
* vyhláška 50 podmínkou min. §5 (pokud je propadlý, zařídíme proškolení)
* orientace v elektrotechnických schématech
* základní znalost práce na PC, manuální zručnost

Nabízíme

* základní hrubá mzda stanovená po osobním setkání dle zkušeností a znalostí + 15% měsíční prémie
* odměna za docházku 1500 Kč
* 5 týdnů dovolené, 4 Sickdays
* příspěvek na dojíždění - 1,50 Kč/km
* příspěvky na jazykové kurzy
* stravenky v hodnotě 100 Kč/den
* příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč/měsíc
* vánoční bonus
* odměny za pracovní i životní jubileum
* moderní a čisté pracovní prostředí

Náplň práce

* montáž klimatizačních jednotek do kolejových vozidel
* rozvody kabeláže a zapojení komponentů dle technické dokumentace, schémat
* jednosměnný provoz - ranní směna (6:00-14:00)

Trenkwalder a.s.

Zahradní 282
346 01 Horšovský Týn
Česká republika

Kontaktní osoba:
Gabriela Fialová