Elektronik/Mechatronik údržby Liberec

Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ či SOU vzdělání v oboru, platná vyhláška 50/78 Sb. §6
- orientace v technické dokumentaci
- základní znalost práce na PC (Microsoft Office)
- proaktivní přístup, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme

- zajímavá a zodpovědná práce ve společnosti s mezinárodní působností
- zajímavé platové ohodnocení a široká škála zaměstnaneckých výhod - 25 dní dovolené a věrnostní dovolená, příspěvek na stravování, příspěvek na sportovní a rehabilitační aktivity, na zdraví a volnočasové aktivity, slevy na vybrané služby a produkty, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify...
- možnost dalšího vzdělávání, profesního rozvoje a růstu

Náplň práce

- údržba a opravy zařízení a strojů
- odstraňování závad na výrobních zařízeních a strojích
- vedení dokumentace k provedeným údržbovým pracem

HR Direct s.r.o.

293 01 Mladá Boleslav
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Semeráková   725033442