Technik výroby - elektro Tachov

Lokalita pracoviště: Tachov, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
* Dokážete aktivně a efektivně řešit dané úkoly ve skupince kolegů i se nad daným problémem nebojíte zamyslet
* Máte vystudovanou školu elektrotechnického směru a umíte pracovat v MS Office, Excelu apod.
* Máte zkušenost ve výrobě na podobné pozici
* Ovládáte anglický či německý jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

* Zajímavé finanční ohodnocení
* Každoroční zhodnocení mzdy
* Bonus na dovolenou a Vánoce
* V případě přesčasů získáte nadstandardní příplatky
* Náborový příspěvek 10.000 Kč
* Po zapracování dostanete týden dovolené navíc
* Odborná školení a jazykové kurzy
* Dotované stravování v areálu společnosti
* V zimním období 3x týdně dávka vitamínů v podobě ovoce
* Pokud dojíždíte, budete mít nárok na příspěvek na dopravu
* Velmi výhodné tarify od mobilního operátora
* Budete pracovat v moderním zázemí pyšnícím se čistým a bezhlučným pracovním prostředí
* Nastupujete přímo pod firmu do kmene.

Náplň práce

Co bude náplní práce?

Stanete se důležitou součástí týmu technického oddělení.
* Budete navrhovat zkušební moduly a přístroje do výroby
* Budete analyzovat možné příčiny vad, řešit technické problémy ve výrobě navrhovat následná opatření, opravovat elektrické stroje, testery, přípravky, nebo se na jejich opravě podílet.
* Budete vytvářet testovací programy v testerech, provádět zkoušky a realizovat zlepšovací návrhy a v neposlední řadě budete komunikovat s mnoha odděleními napříč firmou i se zahraničními spolupracovníky

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Martin Holata