Údržbář/ hydraulik Jablonec nad Nisou

Lokalita pracoviště: Jablonec nad Nisou, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SOU vzdělání s technickým zaměřením
* Praxe velkou výhodou
* Pečlivost
* Spolehlivost
* Vyhláška 50 ( případně zajistíme obnovu)

Nabízíme

* Motivující mzdové ohodnocení dle náročnosti práce a zodpovědnosti
* Nástup přímo do kmene
* 13. a 14. plat
* 25 dní dovolené
* Možnost profesního vzdělávání a kariérního růstu
* Stravenky v hodnotě 100,- Kč
* Příspěvek na svatbu zaměstnance 2.000,- Kč
* Příspěvek na narození dítěte 2.000,- Kč
* Příspěvek na zdraví 600,- Kč
* Multisport karta
* Další prémie a benefity

Náplň práce

Stabilní výrobní společnost hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici:
Údržbář/ hydraulik.
* Kontrola a oprava na strojích a zařízení ve výrobě
* Údržba a oprava dopravníků
* Údržba a obsluha chladícího zařízení
* Údržba a obsluha kompresorů
* 12hod. směny - 2x ranní směna, 2x noční směna, 4 dny volna

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Martina Kubová