Koordinátor personální agentury Pardubice

Plat: 33000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Vloženo před 16 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do svého týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici Koordinátor personální agentury, který by měl splňovat tyto podmínky:

• Středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
• Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky ideálně v rámci personální agentury či výroby
• Praxe v oblasti poskytování zákaznického servisu
• Výborné komunikační a organizační dovednosti
• Vysoká míra samostatnosti
• Přehled o trhu práce a legislativě spojené s AZ
• Časová flexibilita, odolnost vůči tlaku
• Aktivní řidič

Nabízíme

* Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

* Platové ohodnocení odpovídající pozici

* Pružná pracovní doba

* Služební vůz i pro soukromé účely

* Telefon, notebook

Náplň práce

• Zodpovědnost za plnění objednávek u přidělených klientů skupiny
• Zodpovědnost za celkovou správu zakázky, objednávky
• Zodpovědnost za profesionální komunikaci, dodržování termínů směrem ke klientovi
• Zabezpečení stabilního a dlouhodobého pracovního výkonu dočasně přidělených zaměstnanců
• Zodpovědnost za optimální fluktuaci
• Mapování konkurence
• Koordinace náborových aktivit spojených s naplněním objednávky
• Spolupráce při náboru zaměstnanců EU a NON EU

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Hana Fischerová   774 762 361