Business development manažer s AJ (35-50.000 Kč) okres Přerov

Lokalita pracoviště: okres Přerov, Olomoucký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Praxi na obchodní pozici (podmínkou)
* SŠ nebo VŠ ekonomického směru
* Velmi dobrou znalost nástrojů MS Office
* Min. Středně pokročilá znalost anglického jazyka
* Schopnost práce v týmu
* Odolnost vůči stresu
* ŘP skup. B

Nabízíme

Jste týmový hráč a máte duši obchodníka? Chcete rozvíjet obchodní aktivity na zahraničních trzích? Chcete práci u stabilní firmy, která je aktivní ve světě? Pak nám ihned zašlete životopis!

Stabilní česká společnost hledá nového kolegu na pozici Business development manažer s AJ!

* Flexibilní pracovní doba
* Týden dovolené and rámec zákona
* Příspěvky formou Cafeterie
* Přátelský kolektiv
* Možnost práce ve společnosti s vedoucím postavením na trhu
* Možnost dalšího profesního rozvoje
* Příspěvek na penzijní spoření

* Místo výkonu práce: okres Přerov

Náplň práce

* Kontrola činností na stávajících trzích
* Analýza obchodních příležitostí
* Rozvoj obchodních aktivit na nových trzích
* Aktivita za účelem splnění obchodního plánu
* Tvorba reportů
* Spolupráce s odděleními marketingu a technologie

Advantage Consulting, s.r.o. Ostrava

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Michal Kováč