Obsluha CNC automatů Vratimov

Lokalita pracoviště: Vratimov, Moravskoslezský
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Základní znalost práce na PC
Dobrý zdravotní stav
Ochota pracovat ve čtyřsměnném provozu

Nabízíme

Nabíráme nové kolegy/ně na pozici Obsluha CNC automatů. Budete vyrábět komponenty pro montáž kabelových svazků.

Práci na hlavní pracovní poměr
Mzdu po zapracování až 26.000,- Kč
Nástupní bonus 6.000,- Kč
Docházkový bonus 2.000,- Kč /měsíc
Důkladné zaškolení
Mimořádné odměny za přesčasy
Benefitní program - Benefit plus v celkové hodnotě až 3.000,- Kč /rok
13. a 14. mzdu ve výši až 24.000,- Kč
Závodní stravování - výběr ze čtyř hlavních jídel do 36,- Kč
5 dnů Sick days / rok
Slevy 15 % na nájemném bytů ve vlastnictví společnosti Heimstaden
Příspěvek zaměstnavatele na dopravu

Náplň práce

Vašim úkolem bude spolupracovat se seřizovačem automatů, připravovat zařízení k seřízení, kontrolovat a ukládá vyrobené kusy.

KES - kabelové a elektrické systémy

739 32 Vratimov
Česká republika

Kontaktní osoba:
Daniela Lapišová