Výrobní operátor až 29 000 Kč, svozy zdarma,15000 Kč nábor.přís. Rychvald

Plat: 25000 - 29000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Rychvald, Moravskoslezský
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- manuální zručnost, spolehlivost
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
- základní vzdělání

Nabízíme

- smlouvu na HPP
- nástupní mzda 25 000,-Kč – 29 000,-Kč
- náborový příspěvek 15 000,-Kč
- příplatky dle zákoníku práce (za noční směny, víkendy, svátek, přesčas)
- ostatní benefity, jako jsou příplatky za odpolední směnu, 3 - směnný provoz, nepřetržitý provoz, pohotovost
- svozové autobusy zdarma (Havířov, Orlová, Karviná)
- dotované stravování
- 25 dnů dovolené
- 3 - směnný provoz (začátky směn 5:50, 13:50, 21:50)
- volné víkendy
- pracoviště: Rychvald

Náplň práce

- práce ve stoje
- výroba světel v Automotive
- obsluha stroje, kontrola kvality, montáž plastových dílů

O.K. AUTOMOT, s.r.o.

586 01 Jihlava
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Lucie Jaklová   +420 776 033 003