Skladník/Manipulant Jablonec nad Nisou

Plat: 22000 - 24000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jablonec nad Nisou, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Praxe s obsluhou manipulační techniky ves skladu
* Pečlivost
* Spolehlivost

Nabízíme

* Nástup přímo do kmene
* 13. a 14. plat
* 25 dní dovolené
* Možnost práce přesčas
* Příplatky za odpracované roky
* Profesního vzdělávání a kariérního růstu
* Stravenky v hodnotě 100,- Kč
* Příspěvek na svatbu zaměstnance 2.000,- Kč
* Příspěvek na narození dítěte 2.000,- Kč
* Příspěvek na zdraví 600,- Kč
* Multisport karta
* Další prémie a benefity

Náplň práce

Hledáme skladníka do Jablonce nad Nisou.
* Obsluha výrobních linek pomocí VZV
* Příjem zboží, expedice (v případě potřeby)
* Nakládka, vykládka kamionů (v případě potřeby)
* Dodržování FIFA
* Pracovní doba dle domluvy - 2 směnný provoz, 3 směnný provoz, 12 hod. směny

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Martina Kubová