Specialista výroby a vývoje chromatografických kolon Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• minimální požadované vzdělání: vysokoškolské 1. stupně se zaměřením na chemii nebo farmacii
• min. 1 rok praxe v oblasti chromatografických analýz výhodou
• komunikativnost a dobré vystupování
• vysoké nasazení
• zodpovědný přístup, pečlivost a spolehlivost
• řidičský průkaz B
• znalost angličtiny, minimálně na úrovni čtení a psaní
• zkušenosti s chromatografickými SW

Nabízíme

• pohyblivá pracovní doba
• příspěvek na penzijní/životní připojištění (po 3 letech)
• vzdělávací kurzy, školení
• stravenky/příspěvek na stravování

Náplň práce

• hlavní oblast působnosti: Česká republika (pracoviště Praha)
• vývoj a výzkum nových LC kolon a předkolon
• organizace a zavedení výroby LC kolon a předkolon
• kontrola kvality (QC)

Chromservis s.r.o.

Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Luděk Vlk