Manažer pro klíčové zákazníky ČR/SR - velkoobchody Hodonín

Lokalita pracoviště: Hodonín, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Baví Vás vyjednávání a práce s velkými zákazníky na straně velkoobchodů? Máte hlavu na čísla a umíte si vše spočítat? Nevadí Vám cestování?
Zajímavá zahraniční společnost hledá nového kolegu na pozici Key account manager - náplní práce bude péče o svěřené velkoobchodní zákazníky a rozvoj velkoobchodní sítě v ČR a SR.

co vás čeká
- péče o stávající velkoobchodní zákazníky v ČR a SR, budování dlouhodobých obchodní vztahů a rozvoj velkoobchodní sítě
- zpracování obchodních plánů, cenových kalkulací
- prezentace výrobků, roční vyjednávání, zalistování výrobků, optimalizace portfolia výrobků
- monitorování trhu
- reporting, analýzy vývoje prodejů

co vám nabídneme
- stabilní zázemí etablované zahraniční společnosti a platové podmínky odpovídající výkonu
- služební vůz i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook
- příspěvek na stravování, dovolená 25 dní, 3 dny sick days
- samostatnou práci v přátelském a zapáleném kolektivu
- možnost stát se aktivní součástí dění ve společnosti a ovlivňovat její další směřování
- nástup ihned

co od vás očekáváme
- předchozí zkušenost na pozici key account managera nebo obchodníka pro klíčové zákazníky
- cílevědomost, tah na bránu
- analytické myšlení a schopnost pracovat s čísly
- zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení a vysokou míru samostatnosti
- dobrou uživatelskou znalost PC, zejména Excel
- ochotu cestovat v rámci ČR a Slovenska
- ŘP skupiny B

jak se přihlásit
Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu. Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat. Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci. Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad s.r.o.

Jungmannova 26
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Soňa Vančová